Cartoons - Verkeer: MINI COOPERS

Enkel fanatiekelingen stellen hun eigen getunede mini's ten toon.

11.959 33% (3)
Willekeurige cartoons
Een formule 1 wagen met lucifers
Deze man heeft jaren nodig gehad om een volledige formule-1 racewagen na te maken met enkel luficerstokjes.
Kleine kinderen mag je nooit alleen laten thuis
Elke ouder weet het, als je je kleine kinderen maar even uit het oog verliest zijn ze moeilijk te vinden en hebben ze nadien voor veel schade aangebracht. Toch kan het nog erger als je deze voorbeelden bekijkt welke andere ouders na afloop ontdekt hebben.
Parkeren
Eventjes de auto foutief parkeren.
Geeuwen
Een mens is wel eens moe, dan moet je geeuwen. Maar soms overvalt de geeuw-drang wel eens op een moment wanneer het niet echt past. Vergeet echter niet om je hand voor je mond te houden. (Soms zegt men: "ik zie de kleur van je onderbroek door je keelgat" om te zeggen dat je je hand voor de mond moet houden om beleefd te zijn.)
Militairen tijdens hun pauze
Wat doen onze plichtsbewuste soldaten tijdens hun verdiende rustpauzes? Op bed liggen? Nee ook zij mogen genieten om leuke momenten te beleven tijdens de vele stressvolle binnen- en buitenlandse missies. Je ziet ze zelf niet vaak, maar ze zijn toch zeer belangrijk binnen onze samenleving.
Mannen en vrouwen
Het typische verschil tussen man en vrouw