Logo
» Start » Cartoons » Allerlei » Het weer

Cartoons - Allerlei : HET WEER

Het weer is er weer. Het is altijd slecht. Te warm, te koud, te droog, te nat. Maar wees blij want het kan altijd slechter langs de andere kant.


Doe maar je dikke trui aan want het wordt koud.

Hagelsteken zo groot als tennisballen

Een beschermkap voor zware hagel
Vind ik leuk!Vind ik niet leuk!Commentaar versturenDefecte link melden
Hits: 2.322

Willekeurige items uit CARTOONS

In de keuken Allerlei leuke grappige gerechtjes al dan niet met een goede smaak.
Danny - 07/02/2015 - Score: 100% (1) - Hits: 4.145
Verkeersbord Na een tijd zou je het bos niet meer door de bomen zien.
Danny - 29/09/2016 - Score: 100% (3) - Hits: 32.785
Originele st De ganse tijd "biep biep" aan de kassa. Dit is de schuld van de streepjescodes op alle producten die je maar in een winkel kan vinden. Maar er zijn maar weinig barcodes die ook leuk en creatief zijn.
Danny - 07/09/2017 - Score: 100% (2) - Hits: 1.591
Op school Elk kind moet naar school om veel dingen te leren en later een goed diploma te behalen. Sommige kinderen gaan er graag naar toe en anderen niet omdat zij die lessen saai vinden. Gelukkig zijn er van die momenten waar er plotseling een grappige situatie ontstaat.
Danny - 10/09/2018 - Score: 50% (2) - Hits: 935
Bescherm uw Al die flikkerende lichtjes en ballen in je kerstboom zijn een echte aantrekkingspool voor je hond of je kat. Met deze trucs bescherm je je kerstboom tegen die ongewenste bezoekers en voorkom je dat er stukken vallen.
Danny - 24/12/2016 - Score: 100% (3) - Hits: 2.641