Filmpjes - Grappig: TELLEN IN WESTVLAANDEREN.

Les 2: de telwoorden van 1 tot en met 60 in het Westvlaams

3.693 100% (1)
Willekeurige filmpjes
Back to the future vs Reality
In de populaire "Back To The Future" films werd Marty naar het jaar 2015 getransporteerd. Vergelijk eens welke uitvindingen die toen in de film te zien waren die nu wel of niet werkelijkheid geworden zijn. Het bekende Hoverboard heb ik nog niet zien zweven hier in de buurt.
PS3 en de vrouw
Hier zie je de voordelen van een PlayStation 3 ten opzichte van een vrouw!
Brussels Bike Jungle
Toon eens hoe goed kan je met de fiets door Brussel rijden. Dat was de opdracht voor de maker van dit filmpje. Maar zoals je kan zien is er nog heel wat werk aan de winkel, alvorens je als fietser met een gerust hard en rustig kan fietsen zonder dat je veel obstakels tegenkomt onderweg.
Merry Christmas
Prachtige animatie die je als kerstkaart zou moeten kunnen doorsturen naar al je vrienden.
Wachten aan de deur van het toilet
Je moet dringend naar het toilet en je staat aan de deur te wachten. Er komen nog meer mensen bij die zich achteraan de wachtrij aansluiten. Het blijft maar duren. Maar dan komt plots iemand die als eerst wilt. Gevolg is dus een vechtpartij. Maar je zal nooit kunnen raden hoe dit filmpje afloopt!
Onze diertjes zingen een kerstliedje
Het volledige dierenrijk wenst u een gelukkig kerstfeest en een prettig nieuwjaar. En speciaal voor jullie zingen ze zelf een kerstliedje.