Willekeurige items uit FILMPJES

Nadat ik dit filmpje gezien heb moet ik zeggen dat de situatie in Belgiƫ en Nederland veel beter is dan daar en dat we niet te klagen hebben. Het kan altijd slechter zoals in dit filmpje.

Even niet opgelet en een deuk in je bumper? Dan is dit de goedkoopste oplossing om deze weer goed te krijgen. Een paar litertjes heet water en een beetje kracht en de bumper is terug zoals voorheen.

Deze remake van de film Ghostbusters is volledig gemaakt uit virtuele LEGO blokken en bevat ook een paar verwijzigingen naar andere films of series.

Een prachtig filmpje met honden die er een dagje op uit trekken naar de zee. Met hun parasol, zwembroek, ... Prachtig om te zien hoe deze honden getraind zijn om zo voor de camera te acteren!

We Love Russia.. Of toch zeker hun knotsgekke avonturen van de Russen en Russinnen.