Willekeurige items uit FILMPJES

Deze hond is toch de bangste hond van de wereld. Hij kan niet verdragen dat zijn poot hem krabt.

Is je hond vuil van in de tuin te ravotten en wil je het bad niet vuilmaken? Dan is deze Woof Washer voor jou de ideale oplossing.

De combinatie van vrouwen en geweren is niet zoveilig. Een deftige krachttraining is een vereiste noodzakelijkheid.

In een voetbalwedstrijd moet je elke seconde oplettend zijn, en dit geldt ook voor de beide doelmannen van de voetbalploegen. In deze beelden uit Kroatiƫ ziet u een keeper die met een extreme krachtinspanning net de bal uit zijn doel kan houden. Ongelukkig genoeg had de tegenspelende doelman dit als echte goal aanzien, en zag het dus niet aankomen [...]

Leuk filmpje voor de vrouwtjes. Op het groot cabaret du monde spelen deze twee mannen een burlesque spelletje met elk twee braadpannen. Vraag maar eens aan jouw mannetje als hij dit ook wil spelen!