Filmpjes - Parodie - Satire: JEZUS TOEN HIJ KLEIN WAS

Parodie op een dag uit de jonge jaren van onze Jezus (Fragment uit Buiten de zone)

5.691 40% (1)
Willekeurige filmpjes
Rijdende schoen
Heu? Een uit zichzelf rijdende schoen? In het volgende filmpje wordt getoond hoe je de speciale schoen voor deze verborgen camera grap zelf kan maken met een oude schoen, een op afstand bediende auto, en een acteur die zogezegd zijn schoen kwijt is.
Pinguïndans
De enige echte opvolger voor de kabouterdans: de pinguïndans!
Bouwen met mini-baksteentjes
Heb je altijd al je eigen huis willen bouwen maar mis je het geld en de tijd om het te doen? Dan kan dit de oplossing zijn. De makers achter het Youtube kanaal DIY Garage tonen hoe zij met mini baksteentjes, mini cement en mini deurtjes hun mooie huizen en garages metsen.
Oorsprong Email
Wil je eens de echte reden kennen waarom de elektronische mail uitgevonden is. Ewel om deze toestanden nooit meer mee te maken.
Muhum
Wie heeft hij aan de telefoon? Wat zegt hij allemaal? ja ja ja ja ja ja
Baby drummer
Zo jong en al zoveel gevoel voor ritme! Deze kleine jongen zal het ver brengen in de muziek wanneer hij later een grote stoere jongen zal zijn.