Logo
» Start » Filmpjes » Dieren » Country Life

Filmpjes - Dieren : COUNTRY LIFE

Het voordeel als je op het platteland leeft. Een met alle dieren!
Vind ik leuk!Vind ik niet leuk!Commentaar versturenDefecte link melden
Hits: 2.433 - Score: 100% (1)

Willekeurige items uit FILMPJES

De gorilla d Laten we gaan kijken naar het nieuwste dansspectakel in de zoo. Een gorilla die kan dansen.
Danny - 14/10/2007 - Score: 100% (3) - Hits: 3.413
Handenvrij b Als je een wagen aan het besturen bent mag je niet meer handenvrij bellen. Maar langzamerhand wordt het verplicht je twee handen aan het stuur te houden zodat je ook niet meer kan eten, drinken, roken, ... Om deze trend voor te gaan heeft een Franse firma het ideale hulpmiddel uitgevonden.
Danny - 31/05/2010 - Hits: 15.462
De redding v Ooit waren er eens 3 balletjes. Maar plots waren er 2 broertjes verdwenen. Volg mee de speurtocht en de bevrijding van de 2 verdwenen balletjes. Let op want onderweg moet je verschillende opdrachten uitvoeren en houdt de grote zwarte bal hen in het oog. (Japanse muziek met Engelstalige ondertiteling)
Danny - 01/11/2015 - Hits: 2.497
Drilboor Deze arbeider heeft voor de eerste keer een drilboor in zijn handen. Maar het is duidelijk dat hij de handleiding niet gelezen heeft. Brrrrr.
Danny - 30/12/2015 - Score: 83% (30) - Hits: 16.037
Nijlpaard bi Zelfs nijlpaarden moeten af en toe op controle bij de tandarts om de tanden te laten verzorgen. En voor een nijlpaard moet men de grote middelen inzetten.
Danny - 22/04/2016 - Score: 100% (2) - Hits: 1.421