Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Reclame » Bril op sterkte

Filmpjes - Reclame: BRIL OP STERKTE

Als je geen bril hebt van Hans Anders, dan ben je niet veilig op het strand.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Bring Your Own Wheels Race

Deze volwassenen beleven hun kindertijd opnieuw tijdens deze alternatieve zeepkistenrace. Om mee te mogen doen moest men verkleed zijn in een grappig kostum en een drie- of vierwieler bezitten. Er zat echter een bocht in het parkoer waar veel deelnemers moeilijkheden ondervonden, maar toch bleven lachen!

Filmpje: Gevaarlijke waterval op de weg in Nepal

In alle pretparken heb je wel een alternatief van een Rapid River wildwaterbaan waar je juist net wel of niet onder een waterval terecht komt. Maar op deze weg in Nepal is dit echte werkelijkheid. Deze chauffeur gaat met zijn stevige wagen het gevecht aan met massa's kolkend water komend van hoog in de bergen. Hij slaagt er in om al zijn passagiers [...]

Filmpje: Sport op je GSM

De beeldende uitspraak tijdens het commentaar op een wielerwedstrijd.

Filmpje: Jingle Pets

Jingle Bels Jingle Bels gezongen door onze allerbeste vrienden: de huisdieren.

Filmpje: Wegmisbruikers in Polen: inhaalpogingen

Wees gewaarschuwd! In het volgend filmpje zie je veel gevaarlijke inhaalpogingen, zelfs met drie naast elkaar, waar het soms maar een paar centimeters verschil is tussen net voorbij en net ertegen. In deze bijna vier minuten durende compilatie loopt het gelukkig toch altijd net goed af.