Filmpjes - Dom dommer domst: DOE HET ZELF AFBRAAK

Als je iets moet afbreken, doe dan een beroep op gespecialiseerde firma's. Niet de eerste de beste prutser!

8.754 100% (2)
Willekeurige filmpjes
Repetitie van het Journaal op de VRT
Hoe wordt het Journaal (dit is het dagelijks laatavondnieuws op één) gerepeteerd? Vanaf seconde 50 tot minuut 4 ziet u wat er echt gebeurt in de studio voorafgaand aan de live uitzending op antenne. Uitzending van het laatavondnieuws op zaterdag 21/12/2013.
3 eenvoudige truukjes
Drie eenvoudige goocheltrukjes om aan te leren en indruk te maken op je vrienden (Engelstalig)
Ruski Loto
Sommige denken dat Rusland een achtergesteld land is, maar dat is niet waar. Ze zijn zo creatief dat ze een eigen lotto spel ontwikkeld hebben.
De kracht van God
Verborgen camera met een non (met de kracht van God) die een zeer zware doos kan heffen, maar een normale mens kan het niet.
Hoverboards en technologie
Tien minuten aan hoverboard fails. Het moderne vervoersmiddel met twee wielen en zonder stuur. Helaas hebben veel mensen nog niet de behendigheid om ermee te kunnen rijden. Ofwel is deze van zo slechte kwaliteit dat deze uit zijn eigen begint te ontbranden. Tussendoor ook enkele fragmenten van ongelukjes of vreemde situaties waar men de technologie [...]
Pizza levering door het raam
Ding dong... Het is de pizzaman die jouw lekkere pizza komt leveren. Maar deze man heeft geen zin om de trappen te nemen, dus gooit hij het pakketje 3 verdiepingen hoger.