Filmpjes - Videodinges: OP DE SINKSENFOOR

Als je in het spiegelpaleis of spookkasteel binnen gaat op de kermis, maak dan dat ze zeer gemakkelijk schoeisel aan hebt anders gebeurt er met jou hetzelfde als met deze dame nu.

10.192 75% (4)
Willekeurige filmpjes
Merry Christmas
Prachtige animatie die je als kerstkaart zou moeten kunnen doorsturen naar al je vrienden.
Verborgen haarkleur
Binnenkort wordt dit de rage bij de kapper. Zwart vanbuiten maar eenmaal je aan het swingen bent op de dansvloer ben jij de echte ster.
Ken Lee (Can't live)
Deze idool deelneemster mag eerst lessen Engels volgen vooralleer ze nog eens zo vals kan zingen voor de jury
Bouw je eigen zwembad rond je huis
Deze twee mannen willen graag een zwembad rond hun ondergronds huisje bouwen. Met alleen maar spierkracht en primitieve handelingen slagen ze er in om toch hun doel te bereiken. Dit kunstwerk zou niet misstaan in vele hun tuin.
Bier Robot
Dit is een spijtige vooruitgang want later hebben we geen barvrouw meer nodig om onze pinten te tappen.
Hond bewaakt fiets
Een hond kan je opleren, een kat niet. Dit baasje heeft zijn braaf hondje geleerd om zijn fiets te bewaken wanneer zij even in de winkel is. Als beloning mag hij telkens mee op het staantje achteraan als ze een toertje gaan rijden.