Filmpjes - Grappig: DE SLIMME AMBTENAAR

De allerslimste onder de ambtenaren heeft een eenvoudige maar doeltreffende manier gevonden om te kunnen rusten tijdens het werk, en het toch niet laten opvallen dat hij niets aan het doen is.

10.405 100% (1)
Willekeurige filmpjes
Westvloams dialect
Ik ben Gerrit Callewaert uit Bavikhove en ik heb een hekel aan dat alle West-Vlamingen ondertiteld worden op televisie.
Ratelslang klaarmaken
De tips van onze kok: hoe maak ik een ratelslang klaar om op te eten.
Waarom stop je?
Verborgen camera waar er een nep-riool arbeider de volledige weg versperd.
Uit de garage
Les 1: hoe rij ik uit de garage op de onnozelste manier.
De medicamentenmedley
De aalsterse carnavalsgroep "Oilsjterse Carnavalklipkes Montooken" heeft enkele bekende liedjes genomen. Hiervan hebben ze tekst aangepast naar het thema "medicijnen". En deze samengevoegd in de medicamenten medley. (Er zijn zoveel pilletjes te zien dat je gegarandeerd pijn zal krijgen van het lachen!)
De rollercoaster van een huizenjacht
In moeilijke tijden moet de makelaar zeer creatief uit de hoek komen om aandacht te vestigen op een huis dat te koop staat. Neem alvast plaats in het wagentje en volg mee de rondleiding.