Filmpje: Novak Djokovic speelt tennis tegen een tank Een van onze beste tennisspelers, Novak Djokovic, speelt hier een setje toptennis tegen een tank.
Filmpje: Aardbeving Dit is een voorbeeld hoe je definitief van jouw vervelende vrouw afkomt zonder dat je er veel voor moet doen.
Filmpje: Brandweeroefening: Danswedstrijd Voor bepaalde brandweermannen zijn de brandoefeningen niet zwaar genoeg. Daarom hebben ze zich ingeschreven voor een danswedstrijd. Zodra de sirene gaat vlucht iedereen naar de plaats der onheil om hun ingestudeerd dansje te oefenen.
Filmpje: Taxi gevraagd Wil je een taxi bestuurder even doen schrikken, doe je zwart kostuum aan en doe zoals deze mensen.
Filmpje: De vuilniswagen Denk tweemaal voor je iets uit het raam gooit. Want wie weet zie je het niet meer terug.