Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Man aan de haak slaan

Filmpjes - Grappig: MAN AAN DE HAAK SLAAN

Dit is nu een filmpje die het gezegde "een man aan de haak slaan" wel zeer letterlijk neemt. Maar zoals gewoonlijk zijn de vrouwen niet tevreden over de grootte van de vis.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Betoverde spiegel in het toilet

Twee tweelingen spelen een spelletje en brengen elke bezoeker aan dit toilet in de war. Alle bezoekers vragen zich af waarom ze zichzelf niet kunnen zien in die grote spiegel aan de wasbak.

Filmpje: De saus of music

Wat als je 2 succes televisie formats tezamen mengt. Een kookprogramma met een musical. De saus of music. (Eerste minuut is intro maar daarna is het echte stuk aan de beurt)

Filmpje: CATch me if you can 2

In deze kortfilm van AaronsAnimals moet de kat Prince Michael op de kleintjes van zijn buurvrouw letten. Maar zoals je kan raden wordt dat geen gemakkelijke opdracht. Van zodra je de kittens nog maar één seconde uit het oog verliest, zijn ze weg op avontuur. Dan zet onze master Prince Michael zijn moeilijke achtervolgingstoch in. Voor de rest van [...]