Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Verborgen camera » IJsfissa in Turkije

Filmpjes - Verborgen camera: IJSFISSA IN TURKIJE

Mmm lekker... een ijsje dacht deze man. Maar toen hij een hoorntje vroeg aan de ijsventer dacht hij niet dat hij zoveel beetgenomen zou worden met zijn hoorntje. Uiteindelijk heeft hij toch kunnen smullen van zijn lievelings ijskreem.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Zwemmen zonder zwemwater

Binnenkort wordt dit een nieuwe discipline op het WK zwemmen. De 100m wisselslag zonder water. Deze twee amateurzwemmers nemen deel aan de kwalificaties in het indoorzwembad. Eén van beide werd uiteindelijk gediskwalificieerd wegens valsspelen.

Filmpje: Dronkenhuis

Hoe voelt het aan als je dronken in je huis loopt. (Ofwel als je huis echt op zijn zij staat)

Filmpje: Luchtdrukgestuurde fietspomp

Deze uitvinding heeft zijn plaats in het rijtje van de meest nutteloze uitvindingen. Heb je last of ben je het beu om zelf met je fietspomp je lekke band op te pompen, dan is deze Air Powered Bicycle Pump het ideale hulpstuk voor jou. Je dient nu niet meer zelf te pompen, maar gewoon de pomp vast te houden. Veel eenvoudiger!

Filmpje: De (on)veiligste weg in Belgie

De meest overdreven en absurde manier om de snelheid te minderen door middel van een overvloed aan verkeersremmers aan te leggen. Dit is de Romeinse Steenweg tussen Braives en Moxhe en de Tour de France zal deze weg in 2012 nemen!