Filmpjes - Sport: WERELDGOAL BIJ KFC POPERINGE

Heeft de Ieperling Kenneth Garreyn de mooiste goal van het jaar gemaakt? Heel wat mensen lijken dat wel te vinden. De 22-jarige verdediger van KFC Poperinge scoorde toen een doelpunt van op wel 75 meter afstand, toen hij een ingooibal wou wegtrappen.

4.069 100% (1)
Willekeurige filmpjes
Ikea voor gescheiden koppels
Deze multifunctionele meubelen zijn nieuw in de collectie en zijn speciaal ontworpen voor gescheiden koppels met kinderen.
10.000 winkeldief
Wij vieren vandaag onze tienduizendste betrapte winkeldief met taart, champagne, ...
Hond haalt bier
Dit zal ongetwijfeld de beste vriend worden van de meeste mannen. Wanneer zij een beetje lui in de zetel liggen, roepen ze deze hond die hen een nieuw koud flesje bier zal brengen.
Japanse commercials
Een compilatie aan advertenties die te zien zijn op TV in Japan. Knotsgekke marketeers hebben ze daar!
En we goan nog nie naar huis...
Een teveel aan alcohol in je bloed zorgt voor evenwichtstoornissen. Het rechtop blijven is dan al moeilijk, maar het rechtkomen na een val is nog veel moeilijker. Deze niet-acteur toont het even recht voor de neus van enkele passagiers die langs de kant van de weg even staan te wachten.
Pas op met je Wii
De WII is een pracht computer voor spelletjes voor de ganse familie. Zorg enkel dat je handen niet te nat zijn voor je begint te bowlen.