Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Muziek- en filmclips » Floppy drives maken Tainted Love van Soft Cell

Filmpjes - Muziek- en filmclips: FLOPPY DRIVES MAKEN TAINTED LOVE VAN SOFT CELL

Echt voor IT nerds. Velen onder jullie kennen nog het geluid (geratel - getik) van diskettestations wanneer je iets aan het lezen was. Nu is er een nerd die daarvan een spelletje verzonnen heeft. Zo maakt hij met verschillende floppy drives het geluid van de bekende song "Tainted Love" van "Soft Cell".
Meer van dit kan je vinden op zijn Youtube Channel: http://www.youtube.com/user/Gigawipf

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Japanse Reclame

De beste en meest vreemd promotiespots die in 2015 op televisie zijn uitgezonden.

Filmpje: De Overdekte Ligfiets

Iedereen weet dat fietsen een zeer milieuvriendelijke manier van transport is. Ze nemen bijna geen plaats in beslag, vervuilen de lucht niet en houdt je sportief en gezond. Een nadeel is wel dat er weinig bescherming is tegen de mindere weersomstandigheden. Maar deze Zweed (Mikael Kjellman) heeft daar een oplossing voor gevonden zijn zijn uitvindin [...]

Filmpje: Wielklem

Deze persoon heeft echt geen zin om zijn parkeerboete te betalen en doet de wielklem eigenhandig af.

Filmpje: De redding van de balletjes

Ooit waren er eens 3 balletjes. Maar plots waren er 2 broertjes verdwenen. Volg mee de speurtocht en de bevrijding van de 2 verdwenen balletjes. Let op want onderweg moet je verschillende opdrachten uitvoeren en houdt de grote zwarte bal hen in het oog. (Japanse muziek met Engelstalige ondertiteling)