Filmpjes - Muziek- en filmclips: FLOPPY DRIVES MAKEN TAINTED LOVE VAN SOFT CELL
Echt voor IT nerds. Velen onder jullie kennen nog het geluid (geratel - getik) van diskettestations wanneer je iets aan het lezen was. Nu is er een nerd die daarvan een spelletje verzonnen heeft. Zo maakt hij met verschillende floppy drives het geluid van de bekende song "Tainted Love" van "Soft Cell".
Meer van dit kan je vinden op zijn Youtube Channel: http://www.youtube.com/user/Gigawipf
Didga de kat neemt je mee voor een dag naar het strand. Hij zit op een op afstand bestuurd skateboard en springt over alle obstakels. Ga je even mee met ons ritje?
Het vervangen van een kapotte gloeilamp met een drone is niet zo eenvoudig. Als je het toch zou willen doen, dan raden we jullie aan om een ganse doos lampen aan te schaffen, want meestal gaat het toch niet zo goed met wat glasschade tot gevolg.
Zomaar een dom experiment. Wat zou er gebeuren als je honderden plastieken balletjes op een roltrap legt? En hoelang duurt het vooralleer alle balletjes bovenaan zijn?