Dit is de spoorwegbrug waar de meeste ongevallen gebeuren met lichte vrachtwagens. Deze is bijna 12 voet hoog maar ondanks alle waarschuwingen blijven er toch bestuurders dit verbod negeren. Met als gevolg schade aan hun vrachtwagens of campers. En het is niet één, maar er zijn er velen die zicht eraan laten betrappen.
Deze Australische amateur dief heeft ietwat voorbereid, maar toch slaagt hij er door domme fouten niet in om zijn inbraak tot een succes te leiden. Alles staat op film zodat wij even kunnen lachen met zijn stoten. Better luck next time?
Het water staat een meter hoog in de straat, maar toch blijft deze vrachtwagenbestuurder met zijn sterke truck door het water rijden. En wonderwel haalt hij het einde van de straat zonder te zinken.
Heb jij een idee met hoeveel het toegelaten is om op één fiets te zitten? Het zal alvast geen zestien zijn zoals op dit filmpje te zien is. Deze circusartiesten doen spectaculaire stunts met hun fietsen (zonder steunwieltjes)!