Willekeurige items uit FILMPJES

Vanaf morgen te verkrijgen bij de beste bakkers of broodjeszaken: De Submarine Sandwich. Vol met lekkere sneetjes vanalles.

Heb jij al eens gedacht wat er zou gebeuren als je met je eigen fotokopieermachine tracht water te kopieren? Ik raad het je ten stelligste af om dat met je eigen copie machine te proberen. Als je volgend filmpje bekijkt zal je snappen waarom.

Weg met de verouderde platenspeler, hier komt het speelbusje. Leg het op de plaat en druk op de knop start en hij zal beginnen met je plaat af te spelen. Als je er een SD kaartje in plaatst zal hij jouw muziek in mp3 opslaan. (grapje)

Een Rus had zich een beetje teveel bezopen op een Apres Ski party. Dus zijn kameraden wilden hem naar huis brengen maar dat liet de zatte rus niet toe. Zelf op eigen benen staan zat er niet meer in, dus bleef enkel de sleepdienst over.

Alle nieuwe sollicitanten voor beveiligingsagent of portier moeten vanaf deze maand een voorafgaande test doen. Pas als ze hier voldoende punten op scoren mogen ze verder gaan naar de volgende fase.