Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Ongelooflijk » 4 jaar oude kleuter speelt Call Center

Filmpjes - Ongelooflijk: 4 JAAR OUDE KLEUTER SPEELT CALL CENTER

Bij bepaalde kinderen kan je al vroeg zien wat ze later zullen worden. Soms krijgen ze dit mee met de paplepel van hun ouders. Deze vierjarige Diadem kan nu al perfect meedraaien in een professioneel Callcenter.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: In de afwasmachine

Hoe zou je je voelen als je in de vaatwasmachine zitten? Wel er is een slimmerik (Bito) die eens zijn GoPro Camera er in geplaatst heeft. Uit deze opname volgt een propere camera met deze video.

Filmpje: Op het speeltuin

De veiligste plaats op de aarde: het speeltuin met al die kleine kindertjes die rondcrossen.

Filmpje: Ingenieuze bouwvakkers die op een ander niveau staan

Deze bouwvakkers mogen ook als ingenieurs beschouwd worden. De creatieve oplossingen die zij uitvinden of gebruiken tijdens hun werk zijn echt van hoogstaande kwaliteit om de dingen snel en efficiënt uit te voeren of op te bouwen. Onze eigen bouwvakkers kunnen hier véél uit leren. Ook qua veiligheid.

Filmpje: Bellen op het toilet

Zoals bellen aan het stuur van de wagen is het niet aangeraden om ook op het toillet met je GSM te bellen. Als je je broek aantrekt, is er teveel kans dat hij mee met het drolletje in het putje valt.

Filmpje: Wasbeer in de douche

Willy de wasbeer neemt graag rustig en alleen een douche. Maar wanneer zijn broer Waylon ook in de douche wilt, dan ontstaat er ruzie.