Filmpjes - Parodie - Satire: LEGO JURASSIC PARK

Dinosaurussen. Dit is het eerste waar je aan denkt als je deze titel van de film hoort. Binnenkort komt er een vierde film aan, maar ondertussen kan je nog eens een verkorte Lego versie van de eerste film bekijken. Met deze gekleurde blokjes maken de makers van dit filmpje u terug warm voor wat nog komen moet.

1.660
Willekeurige filmpjes
Maxi Stock Reclame
Hoe maak ik een reclame filmpje op een grappige en dwaze manier?
Slapende katten
Een diafilmpje van onze trouwe en liefste huisdieren tijdens hun middagdutje.
Enkele vreemde of gestoorde wereldrecords
Een montage van vele rare of zelfs verbazingwekkende wereldrecords die onlangs verbroken werden. Trappenlopen, touwtrekken, pingpongballen kaatsen, appels bijten, toren van wafels of muntjes maken, ... Misschien kan je zelf ook zo'n record bedenken en breken?
Wegsleep regeling
Deze vrouw wilt niet dat haar wagen mag weggesleept worden en neemt zelf de gas in handen.
Bethlehemian Rhapsody
(Engels) Deze parodie op Bohemian Rhapsody van Queen in een poppenkast versie vertelt het kerstverhaal met de geboorte van Jezus dat zich afspeelde in Bethlehem met Maria en Jozef.
Hond bewaakt fiets
Een hond kan je opleren, een kat niet. Dit baasje heeft zijn braaf hondje geleerd om zijn fiets te bewaken wanneer zij even in de winkel is. Als beloning mag hij telkens mee op het staantje achteraan als ze een toertje gaan rijden.