Verkeersinformatie: er is sterke hinder op de ring richting zee. Dit door een kudde schapen die aan een traag tempo vooruit gaan. Het is raadzaam om de alternatie wegen te nemen naar zee.
YouTube brengt binnenkort zijn nieuwste uitvinding op de markt: CarTube. In je eigen wagen kan je dan filmpjes bekijken, clipjes posten, achtergrondinformatie opvragen, etc.
Let zeer goed op wanneer je via een smal wegje tussen de velden rijdt, want wie weet komt er plotseling iets uit het veld. Gelukkig had deze rallydriver het op tijd gemerkt en kon hij net op tijd remmen.
Is dit een man of een vrouw? Of half een man en half een vrouw? U komt het te weten op het einde van deze film waarin hij/zij het liedje van Paul Anka zingt: one man woman.