Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Parodie - Satire » First Person Shooter spel in real-life

Filmpjes - Parodie - Satire: FIRST PERSON SHOOTER SPEL IN REAL-LIFE

Hoe zou een FPS spel er uit zien als dit in het echte leven zou plaatsvinden? Begeleidt je vrienden naar de uitgang en help hen alle obstakels te overwinnen.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Een handrem dient toch voor iets?

Deze pakjesbezorger van FedEx vergat eventjes zijn handrem op te zetten toen hij de wagen parkeerde om een pakje af te leveren. Hij holde zo snel als hij kon, maar kon niet beletten dat hij de auto moest laten gaan. Gelukkig kwam die naast het huis terecht en had was van de auto enkel de deur beschadigd.

Filmpje: Kerstcadeau voor de hond

Deze hond heeft een zeer speciaal cadeau gekregen voor Kerstmis en hij is zo blij wanneer hij zelf zijn pakje opengemaakt heeft.

Filmpje: Traktor komt de baan op

Let zeer goed op wanneer je via een smal wegje tussen de velden rijdt, want wie weet komt er plotseling iets uit het veld. Gelukkig had deze rallydriver het op tijd gemerkt en kon hij net op tijd remmen.

Filmpje: Warmte camera's

De nieuwe beveiligingscamera's op de luchthavens en stations registreren nu ook de warme plaatsen. Dus denk eens na voor je er een laat vliegen.

Filmpje: Vliegende bal

Hoe doe je een bal zweven? Dit is een zeer eenvoudige goocheltruk die iedereen zelf kan doen. Maar sssjt zeg niet hoe je het doet aan je vrienden!