Filmpjes - Parodie - Satire: STAR WARS: THE FORCE AWAKENS

Een very cheap low-cost trailer van de laatste Star Wars film.

1.277 50% (2)
Willekeurige filmpjes
Wasbeer in de douche
Willy de wasbeer neemt graag rustig en alleen een douche. Maar wanneer zijn broer Waylon ook in de douche wilt, dan ontstaat er ruzie.
Benny supercop
Dit is de eerste afgestudeerde aan de allernieuwste politieschool. Met deze techniek heeft men voortaan dubben zoveel werkkrachten omdat ze niet altijd meer met twee moeten zijn.
Uit de garage
Les 1: hoe rij ik uit de garage op de onnozelste manier.
De slechtste chauffeurs van 2013
Dit is een compilatiefilmpje van de allerslechtste chauffeurs en hun speciale rijtechniek waarmee je gegarandeerd brokken hebt.
Olympische kattenspelen
Vanaf volgend jaar worden er ook Olymische Spelen gehouden voor de katten. In deze trailer kan je alvast een voorproefje vinden van de sporten waar jou kat een medaille kan halen.
Dieven trainen in de fitness
Ook de tasjesdieven hebben nood aan oefening alvorens ze op de weg gaan om hun beroep uit te voeren. Deze dieven trainen op hun zeer specifieke bewegingen die in hun beroep noodzakelijk zijn, zodat ze specialist in het werk worden. Deze andere klanten in de fitnesszaak zijn echter verrast om deze sportmannen te zien trainen naast hen in de fitness  [...]