Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Dieren » De kat bij kaarslicht

Filmpjes - Dieren: DE KAT BIJ KAARSLICHT

Een videocompilatie met nieuwsschierige katten die kaarsen bestuderen. Maar zoals het gaat met de kleintjes: als je het niet wilt leren moet je het maar voelen.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Koeienvoetbal

Hoe saai kan het leven van een koe zijn? Buiten in de wei staan grazen en niets anders. Deze boer heeft daar iets op gevonden. Zijn koeien zijn dol op die grote oranje opblaasbare bal.

Filmpje: De slechtste sollicitatie uit India

Dit is zeker de slechtste sollicitatie van een toekomstig computer specialist in India.. Hij denkt dat hij de engelse taal goed onder de knie heeft, maar je merkt al snel dat hij er niets van snapt en puur zijn tekst van een online vertaalwebsite afleest. Toch heeft hij het zelf niet door!

Filmpje: Stoofvlees met Frieten als fietsgelleke

Een typisch vlaams gerecht "Stoofvlees met Frieten" is vanaf nu ook beschikbaar als gelleke voor de coureurs als zij over vlaamse velden rijden. Genoeg energie voor de Koppenberg of de Kwaremont op te rijden, of voor een waaier te vormen in De Moeren of de kasseistrook op de Kemmelberg.

Filmpje: Ongewenste geurtjes

Vanaf nu is het gedaan met de ongezellige geurtjes die uit je broek komen. Met dit revolutionair product.

Filmpje: Loodgieter

Tip voor de handige harry's. Let ook op nadat je gootsteen leeg is, want er kan altijd iets met vertraging afkomen.