Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Dieren » Boobytrap voor hond

Filmpjes - Dieren: BOOBYTRAP VOOR HOND

Door zeer creatief te zijn kan de zwakkere hond een boobytrap maken om de sterkere hond op te sluiten.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Klein maar dapper

Deze kleine hond heeft grote honger, maar laat hem niet doen ten opzichte van meerdere leeuwen. Met grom en blaf verdedigd deze dappere hond zijn prooi tegen de leeuwen die ook zin hebben in een lekker hapje.

Filmpje: 15 man voor 1 putje

Op de vraag van hoeveel man zijn er nodig om een kleine put in het asfalt van de straat te vullen kan ik een definitief antwoord geven: vijftien. (Waaronder 2 werkmensen, 3 controleurs, 4 chefs, 1 directeur, ...)

Filmpje: De snelste trein

Ongelooflijk hoe snel deze trein kan rijden. Ik zou graag met deze supersnelle TGV naar het werk pendelen want dan sta ik er in 10 minuten in plaats van een uur (als ik geen vertraging reken)