Zes uur, de wekker loopt af. Opstaan!! Het baasje heeft last van ochtendhumeur en heeft geen zin om op te staan. Gelukkig heeft zij haar Jack Russel hond goed opgeleid zodat die alles voor hem klaarzet. Het ontbijt met de koffie en de toast wordt klaargezet. De handdoek ligt klaar bij de douche. De postbode is al langsgeweest dus snel even die brieven gaan halen. Terwijl zijn baasje ontbijt gaat Jesse stofzuigen, dweilen en poetst hij ook uw schoenen. Voor het vertrek naar de winkel moeten ook de vuilzakken nog buitengezet worden. Uiteindelijk is Jesse de ideale butler voor elke vrouw!
Hoe hard kan een mens roepen? Je ziet het hier bij iemand die juist de tram aan zijn neus ziet voorbij gaan. Grote pech want hij heeft nu de laatste tram gemist.
Winden laten in het openbaar wordt aanzien als niet mooi. Maar ook onze paarden moeten soms scheten laten. Dit paard is getraind om op commando windjes te laten, en hiervoor gaat hij zelf op zijn rug liggen.
Er zijn zo van die dagen dat alles tegenzit. Deze meid heeft er ook last van want op een overwacht moment breekt er een stukje tand af van haar gebit. Het was niet eens op iets hard. Gelukkig voor ons was ze juist een selfie film aan het maken zodat we dat moment ook kunnen meemaken.
Men wordt meer en meer creatiever in het bedenken van manieren om rookwaren binnen te smokkelen over de grens. Wie denkt er nu dat er sloffen sigaretten in een boomstam verstopt zitten?