Filmpjes - Reclame: HET IGUN GEWEER VAN APPLE

Apple brengt binnenkort een nieuwe accessoire op de markt voor de laatste iPhone. De iGun is een nieuw iPhone hoesje waarmee je je smartphone kan uitbreiden met de geweer functie. De bijhorende app is ook te downloaden in de App Store. In dit promotiefilmpje zie je de mogelijkheden wat je kan doen met de iGun. Men mikt vooral op het vrouwelijk een doelpubliek die zich onveilig voelt in onze grote steden. Er wordt verwacht dat midden volgend jaar deze accesoire ook beschikbaar komt voor de Samsung smartphones.

2.376 100% (1)
Willekeurige filmpjes
Dieren helpen dieren
Onze huisdieren zijn niet alleen lief, maar soms ook zeer behulpzaam. Moet de hond uitgelaten worden? Ligt de schildpad op zijn rug? Wenst de kat een massage? Of is de pot met koekjes toe en wil je een snoepje? Dan kan je zeker rekenen op een echte vriend in huis.
Probeer niet te lachen met deze baby's
Weddenschap: probeer tijdens de komende 10 minuten in dit filmpje met baby's niet te lachen. Als je hierin niet slaagt, dan moet je als straf de vaat doen de rest van deze week. Slaag je hierin wel dan mag je deze avond met je voetjes op de tafel lui in de zetel liggen en zal je partner je verwennen.
2 Wielen
Ook na een record op 2 wielen rijden is het toch aangeraden om uit je doppen te kijken.
Kleertjes passen
Let op wanneer je je ondergoed gaat passen in een kleerkamer. Voor je het weet beland je voor het grote publiek.
Kat beveiligt zijn brievenbus
Wie dacht dat de hond het gevaarlijkste is voor de postbode die brieven komt leveren, heeft deze kat nog niet gezien. Zijn baasje mag braaf op zijn beide oren slapen want niemand zal in staat zijn om de post te stelen.
Snelle boer
Een reclamefilmje van een duitse supermarktketen die de lokale verse producten promoot. Het fruit en de groenten zijn nog maar enkele minuten van het veld en ze liggen al klaar in de winkel.