Logo
» Start » Filmpjes » Ongelukjes - Fails » Hoverboards en technologie

Filmpjes - Ongelukjes - Fails : HOVERBOARDS EN TECHNOLOGIE

Tien minuten aan hoverboard fails. Het moderne vervoersmiddel met twee wielen en zonder stuur. Helaas hebben veel mensen nog niet de behendigheid om ermee te kunnen rijden. Ofwel is deze van zo slechte kwaliteit dat deze uit zijn eigen begint te ontbranden. Tussendoor ook enkele fragmenten van ongelukjes of vreemde situaties waar men de technologie niet gebruikt waarvoor hij eigenlijk bedoeld is.
Vind ik leuk!Vind ik niet leuk!Commentaar versturenDefecte link melden
Hits: 895 - Bron: https://www.youtube.com/watch?v=sMXtq1bPw1c

Willekeurige items uit FILMPJES

Hond bewaakt Een hond kan je opleren, een kat niet. Dit baasje heeft zijn braaf hondje geleerd om zijn fiets te bewaken wanneer zij even in de winkel is. Als beloning mag hij telkens mee op het staantje achteraan als ze een toertje gaan rijden.
Danny - 02/02/2014 - Score: 100% (2) - Hits: 3.561
Welterusten Een zeer getrainde hond die zelf zijn bedje maakt en op tijd in bed zit.
Danny - 28/03/2007 - Score: 100% (4) - Hits: 4.931
Muziekkat De muzikaalste kat van de hele wereld. Speelt volledige symfonieen op de piano.
Danny - 06/05/2007 - Score: 67% (3) - Hits: 3.697
De jager in Let zeer goed op als je gaat jagen in het bos tijdens de winter en zeker tijdens de kerstperiode. Want wie weet schiet je op iets verkeerd en dat kan zeer grote gevolgen hebben voor iedereen onder hun kerstboom.
Danny - 03/12/2013 - Score: 50% (2) - Hits: 4.158
Japanse Recl De beste en meest vreemd promotiespots die in 2015 op televisie zijn uitgezonden.
Danny - 06/01/2016 - Score: 0% (1) - Hits: 2.069