Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Gevaarlijke krab met mes

Filmpjes - Grappig: GEVAARLIJKE KRAB MET MES

Laat nooit je messen rondslingeren op de grond wanneer er kans is dat er een krab zal langskomen. Want voor je het weet zal dit gevaarlijk monster dit zwaard als aanvalsmiddel gebruiken.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Google Translate blunders

Je kent ze wel, die zinnen die via Google Translate te letterlijk vertaald zijn. Studenten van Kulak Kortrijk gingen de baan op en spraken passanten aan in typisch Google Translate Engels. Onbegrijpelijk hoe zij onze vlaamse zegswijzen vertaalden.

Filmpje: Supersterke hogedrukreiniger

Schatje, wil je even de modder van de wagen spuiten? Dan maar liever niet met deze nieuwe superkrachtige hogedrukreiniger van dit bedrijf, want dan blijft er enkel wat metaal over van je spiksplinternieuwe wagen. Ga toch liever naar een carwash waar ze met liefde uw wagen doen blinken!

Filmpje: Ouderenverzorging 2025

Onze ouderen leven steeds langer dan vroeger. Hierdoor is er veel zorg nodig tijdens hun laatste levensjaren waar ze niet te goed meer te been zijn. Maar er wordt steeds meer bespaard in de ouderenzorg en er wordt meer naar het commercieel aspect gekeken in plaats van het menselijk verzorgen. In dit parodie filmpke zie je mogelijk hoe de ouderen in [...]

Filmpje: Roken dood

Rokers leven minder lang, dus wees vriendelijk tijdens hun korte leventje.

Filmpje: Snelle auto diefstal

De nieuwe takelwagen is echt formidabel. Binnen de 30 seconden heb je de auto mee aan je haak.