Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Verkeer - Auto's » Uitstappen uit een BMW I8

Filmpjes - Verkeer - Auto's: UITSTAPPEN UIT EEN BMW I8

Als u van plan bent om een nieuwe wagen aan te schaffen, en u denkt aan een BMW I8, dan zal u zeker ook een fitness abonnement moeten aanschaffen. Deze sportwagen echter is zo laag gebouwd dat je er bijna niet kan in- of uitstappen. En dit is zeker het geval wanneer je een beginnend bierbuikje hebt. Dus met die fitness zorgt u er voor dat u met deze auto kan rijden en tevens ook leuke meiden kan aantrekken.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: De beste GSM handleiding

Ben je het ook beu dat je bij een nieuw mobieltje geen deftige gebruikershandleiding gekregen hebt? Dan zijn ze bij Samsung slimmer, daar hebben ze een speciale versie uitgebracht met een soort handleiding voor de normale mensen!

Filmpje: Taxi gevraagd

Wil je een taxi bestuurder even doen schrikken, doe je zwart kostuum aan en doe zoals deze mensen.

Filmpje: Schaduwdans

Kijk zelf maar, hoe schaduwen toch mooie combinaties kunnen maken.

Filmpje: Stop-Motion Kart race

De Australiƫr Ozzy Man geeft commentaar bij de stop-motion video opname van de Mario Karts race in zijn huiskamer. Benieuwd wie er als eerste over de lijn zal rijden?