Filmpjes - Parodie - Satire: VIRTUAL REALITY BMX SIMULATOR

Deze leuke vader laat voor zijn dochter een virtuele montainbike race tot leven brengen door zelf voor de vibraties en schokken te zorgen.

828
Willekeurige filmpjes
Rij examen
Een van de testen tijdens het vernieuwd rijexamen.
Klein diefje steelt uit de kassa
Van kleins af aan besteel ik winkeleigenaars. Mijn pa lokte de verkoper weg van de kassa en dan ging ik de geldbriefjes er uit halen. Zo verdienden we geld genoeg om één maand te kunnen leven. De volgende maand kozen we een andere winkeluitbater en dit bleeft zo tot ik 12 jaar was. Toen begonnen we de geldtransporten te overvallen. Helaas bleek d [...]
Wereldgoal bij KFC Poperinge
Heeft de Ieperling Kenneth Garreyn de mooiste goal van het jaar gemaakt? Heel wat mensen lijken dat wel te vinden. De 22-jarige verdediger van KFC Poperinge scoorde toen een doelpunt van op wel 75 meter afstand, toen hij een ingooibal wou wegtrappen.
Virtual Reality BMX simulator
Deze leuke vader laat voor zijn dochter een virtuele montainbike race tot leven brengen door zelf voor de vibraties en schokken te zorgen.
Sheetmuziek
De Flintstones tune gemaakt door scheetgeluiden met de hand.
Olifant met een bal
Heb je ooit een speler te kort om te basketten? Deze olifant kan je inhuren vanaf enkele eurootjes per dag. Succes en overwinning gegarandeerd.