Filmpjes - Handige truuks: DE EERSTE FIETS MET KINDERWAGEN
Al lang geleden had men het idee om een kinderwagen aan een fiets te koppelen. Nu hangen deze meestal achteraan, maar in 1951 bestond het eerste ontwerp er uit om deze aan de zijkant te hangen. Toen waren er nog veel handelingen nodig voor de koppeling maar de nieuwste manier achteraan is veel sneller geworden.
Niet alleen hun trainers of dravers maar ook de paarden zelf kunnen soms grappig uit de hoek komen. Hierbij een collectie aan clips waar ofwel het beestje ofwel de eigenaar het slachtoffer zijn van het geklungel.
In dit filmpje wordt mooi uitgelegd hoe iedereen de geschiedenis van willekeurige andere mensen kan zeggen, zonder toch echt de gave van waarzegger te hebben. Het einde is vooral schokkend.
Awesome Russian Airbag Explosion - Watch more Funny Videos Kan je nog dommer zijn dan deze domme mens. Speel niet met airbags want deze hebben een enorme kracht als deze opengaan.
Ongelooflijk. Een reclamespot van in de jaren stilletjes voor een van de eerste Windows versies. Er is toch veel voortuigang geweest in de reclamewereld ondertussen.