Willekeurige items uit FILMPJES

Met het groeiende reizigersaantallen van de NMBS zal het binnenkort deze toestanden worden om op de treinen te springen.

Je kent ze wel, die zinnen die via Google Translate te letterlijk vertaald zijn. Studenten van Kulak Kortrijk gingen de baan op en spraken passanten aan in typisch Google Translate Engels. Onbegrijpelijk hoe zij onze vlaamse zegswijzen vertaalden.

Het beste baasje voor een hond is een kat. Geloof je het niet? Kijk dan maar naar dit filmpje. De kat gaat met de hond wandelen, geeft hem eten, wast hem en geeft hem tenslotten een leuke massage.

Toon eens hoe goed kan je met de fiets door Brussel rijden. Dat was de opdracht voor de maker van dit filmpje. Maar zoals je kan zien is er nog heel wat werk aan de winkel, alvorens je als fietser met een gerust hard en rustig kan fietsen zonder dat je veel obstakels tegenkomt onderweg.

Dit is de eerste afgestudeerde aan de allernieuwste politieschool. Met deze techniek heeft men voortaan dubben zoveel werkkrachten omdat ze niet altijd meer met twee moeten zijn.