Filmpjes - Handige truuks: HOE ONTSTOP JE EEN TOILET?

Met een rol duct tape kan je elk probleem oplossen zonder veel moeite te doen. Dus ook het probleem van verstopte wc's kan je hiermee oplossen. We tonen je even hoe het moet zodat je het zelf kan doen wanneer het eens voorvalt bij jou thuis. Te onthouden! Extra: je maakt je ook niet vuil tijdens het ontstoppen!

3.012 67% (6)
Willekeurige filmpjes
Brandje bij het lassen
Een makkie, we lassen dat klein stukje er wel aan, dacht deze persoon. Maar hij vergat dat er brandbare materialen in de buurt lagen die wel even in vuur en vlam kunnen schieten. Snel een emmer water halen en de brand blussen!
Uit mijn mand
He zeg, wil je eens uit mijn mand komen?
Wijnkopieermachine
Met deze allernieuwste kopieermachine kan je alles in 3D dupliceren. Deze man heeft zin in een feestje en kan wil dus zijn fles wijn vermenigvuldigen. En hij heeft succes.
Vlaamse versie Nespresso koffie
De mannen van het M!LF hebben een parodie gemaakt op de reclame van Nespresso koffie, genaamd Jupresso bier. Onze Joerie (Jan Van Looveren) laat zijn cupje niet afpakken!
Een attack van de spin
Een man filmde van zeer dichtbij een spin die in de tuin rondliep. Kijk maar eens hoe deze spin rustig zijn aanval inzet op de toevallige cameraman.
Jezus toen hij klein was
Parodie op een dag uit de jonge jaren van onze Jezus (Fragment uit Buiten de zone)