Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Enkele vreemde of gestoorde wereldrecords

Filmpjes - Grappig: ENKELE VREEMDE OF GESTOORDE WERELDRECORDS

Een montage van vele rare of zelfs verbazingwekkende wereldrecords die onlangs verbroken werden. Trappenlopen, touwtrekken, pingpongballen kaatsen, appels bijten, toren van wafels of muntjes maken, ... Misschien kan je zelf ook zo'n record bedenken en breken?

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Finley maakt zich klaar

Onze hond Finley maakt zich klaar voor de komende feesten. Hij gaat eerst winkelen, pakt de kadootjes in en maakt het eten klaar om vervolgens naar een spannende film op tv te kijken.

Filmpje: Dokter scheurt been af

In deze verborgen camera grap scheurt een dokter het been af van zijn patient. Aiaiai dat doet pijn!

Filmpje: Sheetmuziek

De Flintstones tune gemaakt door scheetgeluiden met de hand.

Filmpje: Kunst met een grasmachine

Je moet vandaag al creatief uit de hoek komen om op te vallen met kunst. Deze twee mannen hadden een idee om het schilderij door hun grasmachine te laten maken. Maar ze wisten toen nog niet hoe gevaarlijk spuitbussen zijn.

Filmpje: De nachtmerrie voor katten

Een stil lang groen voorwerp genaamd komkommer is voor elke kat het onstekingsmechanisme om een grote sprong achteruit te maken.