Willekeurige items uit FILMPJES

Hoe haal je de kurk uit als die in de fles wijn gevallen is?
![[ENG] Confer](https://img.youtube.com/vi/DYu_bGbZiiQ/default.jpg)
Wie al een conference call gedaan heeft zal veel uit deze sketch herkennen. Nu wordt er in het moderne bedrijfsleven meer en meer op afstand gewerkt met de nieuwste technologie. Daarom worden veel vergaderingen niet meer terplaatse maar via webcam's gehouden, met de nonchalante gevolgen vandien.

Ooit waren er eens 3 balletjes. Maar plots waren er 2 broertjes verdwenen. Volg mee de speurtocht en de bevrijding van de 2 verdwenen balletjes. Let op want onderweg moet je verschillende opdrachten uitvoeren en houdt de grote zwarte bal hen in het oog. (Japanse muziek met Engelstalige ondertiteling)

Zomaar een dom experiment. Wat zou er gebeuren als je honderden plastieken balletjes op een roltrap legt? En hoelang duurt het vooralleer alle balletjes bovenaan zijn?

De toekomt van het Belgisch leger als Di Rupo minister van landsverdediging wordt.