Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Bij de kapper op afstand blijven

Filmpjes - Grappig: BIJ DE KAPPER OP AFSTAND BLIJVEN

Gelukkig mogen we weer naar de kapper gaan na de Corona. Maar zelfs tijdens de lockdown was het theoretisch mogelijk om naar de coiffeur te gaan om je haar eens mooi te leggen én toch op een afstand van anderhalve meter te blijven. Zie maar bij 'T Bercoper Schaartje.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Hoe laad je een kraan op een boot

Eenvoudig denk je? Gewoon een beetje aarde en een plankje... Dan ken je de wetten van de zwaartekracht niet, want die is veel sterker dan eender welk brein op dit filmpje.

Filmpje: Het liefdespaar

Zo zie je eens dat er echte liefde kan zijn tussen een kat en een hond. Deze kat is smoorverliefd op zijn huisgenoot en laat dit zeer goed blijken.

Filmpje: De perfecte online racer

Je kan stellen dat deze man achter het stuur de allerbeste racer is op de computer. In dit Japans racespel "Initial D" kan hij als de allerbeste slippen en driften zodat hij alle bochten neemt zoals een echte prof. Om zo ver te komen in dit spel moet hij uren voor het scherm geoefend hebben om het hoogste leven in dit spel te bereiken. Doe dit maar [...]

Filmpje: Online kledingshops

Vrouwen en shoppen is altijd miserie. In het volgend filmpje wordt een groot voordeel aangekaart van de online kledingwinkels.