Willekeurige items uit FILMPJES

Een grappige sketch met Gaston Bergmans die zich afspeelt in de rechtbank en gaat over de logica over het hoederecht. Ik vind dat hij een punt heeft met zijn redenering!

Als ik moet kiezen heb ik liever een platte of lekke band dan een band die aan het vliegen is. Je weet nooit wel traject hij kiest of hoe je uit de weg moet gaan van dat vliegend ding. Mar één ding ben je bijna zeker. Schade is er altijd! In dit filmpje komt iedereen gelukkig heelhuids er van af.

De combinatie van vrouwen en geweren is niet zoveilig. Een deftige krachttraining is een vereiste noodzakelijkheid.

Opgelet luisteraars: er is een UFO object gespot op de snelweg ter hoogte van Antwerpen Noord. Wees dus attent voor onverwachte gebeurtenissen.

Als wij klein waren speelden we graag met legoblokjes. Zelfs de grote jongens spelen er nog mee. Michael Hickox maakt er zelfs kortfilms van. Vandaag aflevering 1: ons mannetje gaat naar de winkel en zou graag een bouwdoos met lego blokjes hebben.