Teksten - Lijstjes: 10 WINKELTIPS

Je kent het wel, het is prachtig weer buiten, je wil er een dagje lekker niks doen. En daar is zij weer: "Zullen we gaan winkelen?"

Hier volgen 10 tips om jezelf aangenaam bezig te houden terwijl je vriendin/vrouw de rekken afschuimt.

1) Graai in de doos met condooms en ga ze vervolgens deponeren in de karretjes van argeloze winkelklanten als ze even niet kijken. Om het nog spannender te maken gooi je van die extra sterke anale condooms bij de mannen en smaakcondooms bij de vrouwen. Kijk hoe ze verkleuren aan de kassa.

2) Programmeer de wekkers in de klokkenafdeling zo dat ze met intervallen van 10 minuten aflopen.

3) Creëer een spoor van appelsap naar de WC's

4) Als iemand je vraagt of hij je kan helpen, begin dan onbedaarlijk te huilen en roep: " Waarom laten jullie me allemaal niet met rust ??!!"

5) Ga naar de messenafdeling neem het grootste mes en vraag aan een voorbijganger of hij/zij weet waar de antidepressiva liggen.

6) Gebruik de reflecterende lens van de veiligheidscamera als spiegel om uitgebreid in je neus te gaan peuteren.

7) Verberg je tussen de kledingrekken. Wanneer er iemand tussen de kleren komt snuffelen roep je met en schril stemmetje: "Neem mij! Neem mij!"

8) Sluip op een verdachte manier tussen de rekken terwijl je het thema van "Mission impossible" neuriet, ga naar de afdelingsverantwoordelijke en zeg hem op plechtige toon: " We hebben een code 3 op de zuivelafdeling " Kijk wat er gebeurt.

9) Wanneer er wat omgeroepen wordt via de intercom, ga dan meteen in foetushouding op de grond liggen en krijs: "Daar zijn de stemmen weer! Daar zijn de stemmen weer !!"

10) Ga in een pashokje zitten en roep dan dat het wc-papier op is…

Alvast veel plezier !!

9.137 100% (1)
Willekeurige teksten
Leuke kreten
1. Een zeug die troost uit haar beerput. 2. Na het zoveelste smakeloze kopje koffie, vroeg ik: zet je hem espresso? 3. Het koeriersbedrijf bood hem een loopbaan. 4. 06 is meestal geen netnummer. 5. De dominee vroeg wat ik van de doopvont. 6. Voor pech onderweg hadden ze pannekoeken bij zich. 7. Toen de klok stilstond, wist ik al hoe laat het was. 8 [...]
Limburgse Kerstwensen
og minse va vleejs en blood een sheef plooat een verfroemelde gezet frit me stoofvleejs krampen in oer keite medecamente beursaccedenten een sjat kaffee met ee keekske de'n oope hééd en ee beekske la estrella dei zingt een vat ootgesjet en e sték in ur kloete kotse in e zekske de kleer van e kakske een belastingbrief e gewilig lieef nog noeit de [...]
Met geld
Kan je een huis kopen Maar geen thuis Kan je een bed kopen Maar geen slaap Kan je een horloge kopen Maar geen tijd Kan je een boek kopen Maar geen kennis Kan je macht kopen Maar geen respect Kan je medicijnen kopen Maar geen gezondheid Kan je bloed kopen Maar niet het leven Kan je sex kopen Maar geen liefde Dus zoals jullie merken, is geld eigenlij [...]
Oproep naar de pechverhelpingsdienst
Telefoon gaat over... Alex (callcenter): Goedemiddag met de pechverhelpingsdienst, u spreekt met Alex. Hoe kan ik u helpen? Jan: Jô jong, ‘t is ier Jan uut Ieper hé, 'k en krieg m’n deux chevaux nie mè van z’n plaats e. Ze doet niks moar, da wieltje ga nie rond! Alex: Euh… Pardon meneer, ik... hoorde iets over een paard? Jan: Neen, neen, [...]
De 5 fases van het drinken
De eerste fase: Het is 11 uur in de avond, op een doordeweekse dag. Je staat op om te vertrekken, omdat je morgen weer moet werken en een van je vrienden geeft nog een rondje.Een van je Werkeloze vrienden! In de eerste fase denk je bij jezelf: Nou vooruit dan, zolang ik een uurtje of 7 overheb om te slapen.....(snapt met vingers) Niks aan de hand!  [...]
Secretaresse ontslagen
Ik werd 's morgens gedeprimeerd wakker, omdat het mijn verjaardag was en ik dacht: Alweer een jaartje ouder. Nadat ik me had gewassen en geschoren ging ik richting ontbijt met de gedachte dat mijn vrouw me met een dikke kus zou feliciteren. Aan tafel zat mijn vrouw zoals gewoonlijk de krant te lezen en zei geen woord. Ik schonk me zelf een kop koff [...]