Teksten - Dag uit het leven: EEN DAG IN HET LEVEN VAN EEN GEMEENTEWERKER

07u00: Mijn wekker gaat af. Ik sla deze half stuk en vloek omdat ik me realiseer dat ik weeral een nieuwe moet kopen.

07u05: Ik draai mij in mijn bed en verschiet mij een half ongeluk. Maar al snel besef ik dat het gewoon mijn vrouw is die er gisteren na 3 liter bier gewoon beter uitzag.

07u15: Ik begin aan mijn ontbijt, maar dat brood van de Colruyt trekt ook op geen zak meer. Boos dop ik mijn boterhammetje in mijn 5e tas koffie.

07u45: Ik vertrek naar het werk met de fiets, dit om alle verkeersomleidingen die mijn collega's en ik veroorzaakt hebben makkelijk te kunnen omzeilen (deze zullen welliswaar nog maanden aanhouden als ik mijn collega's wat ken).

08u15: Ik arriveer op het werk en wordt onmiddellijk gegroet door Veerle, onze floormanager. Floormanager is duidelijk een duurder woord voor simpele kuismadam, want laat ons eerlijk zijn Veerle is echt "eh simpele duve". Ik negeer haar wat en mompel iets in de nabijheid van goeiemorgen stomme koe.

08u20: Ik sta nog wat koffie te drinken tot Anne-Laure passeert ze is net 19 en ze mag er zeker zijn. Ik begin gemotiveerd aan mijn dag.

08u30: Teammeeting en de bespreking van de dag. De chef dreigt met ontslagen als we niet rapper werken, men verwacht van ons gemeentewerkers dat wij een put van 2x2x0.3m op één dag kunnen graven. Dit is puur omdat die Polen en Roemenen dat wel kunnen. Ja lap 't is van da, we krijgen Yuri mee. Rudy en ik grappen nog wat en wrijven al in ons pollekes, we kunnen welliswaar weer een Pool uitbuiten terwijl we zelf wat dames achterna roepen.

09u45: Rudy, de Pool en ik arriveren op de eerste werf we steken vlug de Pool aan het werk en genieten zelf nog van een thermos koffie en een pakje Pall Mall.

11u15: Er is reeds een halve put gegraven, er zit misschien toch nog potentie in die Polen. Rudy en ik hebben ondertussen besloten dat het tijd is voor de middagpauze. Op de heenweg zagen we een frituur en laat ons eerlijk zijn frietjes smaken beter dan het droog brood van de Colruyt. Dus de Rudy, de Pool en ik gaan frieten halen.

13u00: De frietjes hebben gesmaakt en terwijl de Rudy en ik ons voorbereiden op onze Siësta is onze Pool alweer druk aan het werk.

13u30: Ik maak de Rudy vlug wakker want er passeert een mooi grietje met een hond. Rudy draait vlug zijn raam open en roept haar nog:"SCHONE BEESTJES EN 'T HONDJE OOK", na.

14u45: Onze chef is blijkbaar onverwacht langsgekomen en die vuile Pool heeft ons niet gewekt. Soit blijkbaar heeft de chef klachten ontvangen van onder andere dat mooie grietje dat Rudy eerder na riep. Blijkbaar was ze een of andere feministe wat voor beest dat is geen idee maar we hebben weer onder ons voeten gekregen. Nog één uitbrander en we vliegen buiten, maar bien dat zeiden ze de tien vorige keren ook al.

15u30: De Pool heeft alles ingeladen en we kunnen vertrekken het is vrijdag.

16u00: We arriveren op het Depot en ik kom al fluitend binnen en roep naar de mannen:"Gasten straks naar Mathilde den eerste ronde komt van mij.

23u55: Ik kom bezopen thuis, mijn lelijk wijf staat al weer klaar om mij een uitbrander te geven, gelukkig door al het bier ziet ze er weer sexy uit. Maar soit ik knik en murmer nog wat voor ik knock out in de zetel lig.

1.592
Willekeurige teksten
Eindexamen voor het leger
(Beschikbare tijd: drie weken. Lees de vragen zorgvuldig voordat u ze beantwoord.) 1. Welke taal spreekt men in Spanje? 2. Geef twee karakteriserende kenmerken van het Oud-Babylonische keizerrijk met betrekking tot architectuur en taal, of noem de voornaam van Pol van Himst. 3. Hoeveel officieren telt het Belgische leger, noem ze allebei. 4. Waar i [...]
België heeft soms goede kanten
25 zaken die u misschien niet wist over België 1. België heeft het laagste aantal McDonald’s restaurants per inwoner in de wereld. 2. België telt 178 brouwerijen, die samen zo'n 800 verschillende bieren produceren. 3. België produceert jaarlijks 220.000 ton chocolade. 4. De luchthaven van Zaventem is ‘s werelds belangrijkste verkooppunt voo [...]
Een dag uit het leven van een pendelende ambtenaar.
Een dag in het leven van een pendelende ambtenaar. Ring Ring Ring... Het is 06u30 en de wekker loopt af. Tijdens het wakker komen bedenk ik even welke dag het vandaag is: dinsdag. Pech want dit is een dag dat ik niet mag thuiswerken maar verplicht naar kantoor moet gaan. Dus nog even de snooze knop drukken. Om 06u35 de wekker loopt opnieuw af. Hela [...]
De storie of littel dumpie
Tis is e storie over litel duimpie hij wos so klain he wos litteler than is eigen dumpy. Daar woeseroes a little boy, wo was so little, that everyone gave him the byname of Little Dumpy. He had six brothertjes and six sistertjes. His father was a woodhacker and his mother was working in the hoesholding. On a given day the father said: "I hold it no [...]
Uitspraak Vlaamse of Nederlandse gemeenten voor Engelstaligen
België ------ Lochristi – klinkt als Low Christy, alsof iemand een lage versie is van een persoon genaamd Christy. Kontich – klinkt als Cunt-ick, wat bijzonder ongemakkelijk kan overkomen in het Engels. Koksijde – lijkt op Cockside, wat dubbelzinnig kan klinken. Poelkapelle – Pool Chapel of Poop Chapel, afhankelijk van de uitspraak. Bevere [...]
Een verkeersboete vermijden
De volgende keer dat je door een politieagent tegengehouden wordt voor overdreven snelheid moet je het volgende maar eens proberen. Met wat geluk heb je geen boete. Agent : Goeiedag, mag ik uw rijbewijs even? Jij : Heb ik niet meer. Het werd ingetrokken na mijn vijfde boete. Agent : Toon me dan maar even het registratiebewijs van de wagen. Jij : He [...]