Logo LachJeKrom.com
» Start » Cartoons » Allerlei » In de keuken maken we het klaar

Cartoons - Allerlei: IN DE KEUKEN MAKEN WE HET KLAAR

Allerlei leuke grappige gerechtjes al dan niet met een goede smaak.

Zin in een lekkere toast?

Schat, warm jij de spaghetti even?

Ik heb het gevoel dat het ontbijt naar mij kijkt.

Geen zin in een normale bruidstaart, liever een hamburger diner

De ideale verjaardagstaart voor een DJ

De crisis zorgt ervoor dat we minder vlees in onze hotdog krijgen.

Schatje, ik zei dat je de oven om 120 graden moet zetten. Niet het bordje.

Willekeurige cartoons

Cartoons: Kleine oogjes 1

De Bulgaarse straatartiest Vanyu Krastev plaatst op enkele alledaagse dingen twee tiny kleine oogjes en dit maakt direct een wereld van verschil. Het kijken alleen zalig ... zo'n schattige levende creatuurkes :-)

Cartoons: Russische kunst

Kustwerken moeten niet altijd top-of-the art zijn. Ook met gratis afval kan je leuke dingen ontwerpen die toch kleur in het leven brengen. Deze mooie creaties van Russische kunstenaars kunnen evengoed in een hedendaags modern museum tentoongesteld worden.

Cartoons: Geeuwen

Een mens is wel eens moe, dan moet je geeuwen. Maar soms overvalt de geeuw-drang wel eens op een moment wanneer het niet echt past. Vergeet echter niet om je hand voor je mond te houden. (Soms zegt men: "ik zie de kleur van je onderbroek door je keelgat" om te zeggen dat je je hand voor de mond moet houden om beleefd te zijn.)

Cartoons: Toestellen gemaakt van groenten en fruit

Op de volgende tumblr pagina stelt de Roemeense fotograaf Dan Cretu allerlei dagdagelijkse voorwerpen voor die gemaakt zijn van groeten, fruit of andere etenswaren. Bijvoorbeeld fietsen, radio's, klokken, lucifers maakt hij hiermee.