Logo LachJeKrom.com
» Start » Cartoons » Kunstwerken » Wat als dokters de logo's zouden tekenen?

Cartoons - Kunstwerken: WAT ALS DOKTERS DE LOGO'S ZOUDEN TEKENEN?

Hoe zou een logo van een bekend merk er uit zien hadden onze dokters deze gemaakt. Kijk niet naar de oplossing onderaan elke foto.

Google

Coca Cola

Mercedes Benz

Facebook

Instagram

Intel Inside

iPhone

Mc Donalds

Nike

Puma

Youtube

Windows

Twitter

Willekeurige cartoons

Cartoons: Sixflags

Hoe ziet ons favoriet pretpark eruit na de metamorfose.

Cartoons: Het weer

Het weer is er weer. Het is altijd slecht. Te warm, te koud, te droog, te nat. Maar wees blij want het kan altijd slechter langs de andere kant.

Cartoons: Ouders en hun kinderen

Bij deze foto's is er geen DNA test noodzakelijk want in één oogopslag zie je duidelijk de gelijkenissen tussen vader en zoon! Maar ook in het dierenrijk bestaat deze onwaarschijnlijke natuurlijke drift om te gelijken op de ouders.

Cartoons: Kleine oogjes 1

De Bulgaarse straatartiest Vanyu Krastev plaatst op enkele alledaagse dingen twee tiny kleine oogjes en dit maakt direct een wereld van verschil. Het kijken alleen zalig ... zo'n schattige levende creatuurkes :-)