Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Installeer Vista

Filmpjes - Grappig: INSTALLEER VISTA

Installeer Microsoft Vista in 2 minuten

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Bidden voor het middagmaal

In deze christelijke familie doen zelfs de honden mee met het tafelgebed. Pas wanneer dat afgelopen is mag men beginnen met het eten van het middagmaal (brokjes voor de honden).

Filmpje: De virtuele glazenwasser

Vrouw: Schattie, kan je even de vensters wassen want ze zien er zo vuil uit na de werken? Man: Oke liefste, ik zal eraan beginnen, maar weet jij mijn bril liggen? Ik zie niets zonder mijn juiste bril? Vrouw: Nee, maar om de ruiten te wassen heb je geen bril nodig! Is dit weer een flauw excuus? Man: Oke dan begin ik eraan zonder bril..

Filmpje: Tornado en treinen

Wie wint er? De hevige wind van de tornado of de zware wagons van de trein?. Hier ziet u het resultaat.

Filmpje: Eigen kweek 0.2

Als u de vlaamse serie "Eigen kweek" kent, dan weet u dat er daar enkel Westvlaams en Engels met veel haar op wordt gesproken. Wel de voorganger van Eigen Kweek was een educatief tuinprogramma met ook hetzelfde onverstaanbaar Westvlaams.