Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Verborgen camera » Inbrekers botsen op plexiglas

Filmpjes - Verborgen camera: INBREKERS BOTSEN OP PLEXIGLAS

Voordat je gaat inbreken ga je beter eens terplaatse en controleer je goed uit welk materiaal de toonbank gemaakt is. Want niet alles dat er doorzichtig uit ziet is van glas gemaakt en kan je met één hamerslag kapotslaan. Zelfs met drie personen en ettelijke wattages aan spierkracht laat deze jongen zich niet overwinnen.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Post-IT wars

De Post-IT wars zijn een bekend fenomeen om menige bureau's. Maar wat denk je van deze vorm om je collega beet te nemen? En dan is hij nog niet eens thuisgekomen voor het dessertje.

Filmpje: Kruiwagen met motor

Dit zal het werk van veel mensen die in de bouw werken zeer verlichten. Vanaf volgende week te koop bij de dichtstbijzijnde doe-het-zelf zaak.

Filmpje: Loopband voor honden

Het regent pijpestelen buiten, en je hond vraagt jouw aandacht om een toertje te gaan wandelen buiten. Wat doe je dan? Zet eenvoudigweg een loopband op je overdekt terras en zet je hond er op. Hij krijgt zijn dagelijkse beweging en jullie beide blijven lekker droog.

Filmpje: Madonna World Tour 2026

Het promotiefilmje voor de nieuwe concertreeks van Madonna in de zomer van het jaar 2016. Swingen en dansen!