Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Videodinges » Zwemles voor honden

Filmpjes - Videodinges: ZWEMLES VOOR HONDEN

Verschillende kleine fragmentjes van honden en hun belevenissen in en rond het water.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Roekeloze buschauffeurs

Alvorens men aan de slag mag gaan als buschauffeur moet men eerst deelnemen aan deze extreme selectieproef. Wanneer zij slagen voor dit zijn ze klaar om het in het dagelijks gevaarlijk verkeer rond te rijden met hun groot gevaarte. Enkel de eerste drie in het klassement bekomen zo een vaste job bij de busmaatschappijen. De anderen mogen volgend jaa [...]

Filmpje: Kippen en voetbal

Kijk eens naar dit demonstratie filmpje. Deze kippen kunnen veel beter voetbal spelen dan onze eigen Rode Duivels.

Filmpje: Vrouw gaat met haar auto naar de selfcarwash

Deze vrouw gaat voor de eerste keer met haar wagen naar de carwash om deze te laten wassen. Maar ze had niet verwacht dat ze straks met een natte broek zal thuiskomen door eventjes niet goed na te denken.

Filmpje: Valentijn bij twee hamsters

Niet enkel mensen vieren valentijn. Ook deze twee hamsters vieren de dag van de geliefden in een klein Italiaans restaurant met spaghetti en gehaktballen. Kan het nog schattiger?

Filmpje: Stoofvlees met Frieten als fietsgelleke

Een typisch vlaams gerecht "Stoofvlees met Frieten" is vanaf nu ook beschikbaar als gelleke voor de coureurs als zij over vlaamse velden rijden. Genoeg energie voor de Koppenberg of de Kwaremont op te rijden, of voor een waaier te vormen in De Moeren of de kasseistrook op de Kemmelberg.