Willekeurige items uit FILMPJES

Het is verboden om te sms'en of te bellen achter het stuur. Je kan er een boete voor krijgen van veel euro's. Maar voor deze persoon zal het nog veel duurder zijn want voor de politie hem of haar kon beboeten, reed hij zichzelf in de kosten.

Op de vraag van hoeveel man zijn er nodig om een kleine put in het asfalt van de straat te vullen kan ik een definitief antwoord geven: vijftien. (Waaronder 2 werkmensen, 3 controleurs, 4 chefs, 1 directeur, ...)

Mag het nog iets gevaarlijker? Ja, dan gaan we aan een auto hangen met onze skeelers aan.

Wanneer je als hond in een asiel zit moet je je beste pootje voorzetten wil je gekozen worden. Deze hond is er in geslaagd om een hele media presentatie te maken om zichzelf te promoten als de beste hond die een baasje zich kan inbeelden.

De eerste achtervolging die live te volgens is de op Google Earth dienst. Natuurlijk is deze niet echt maar een nagemaakt filmpje. Toch het aanraden waard.