Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » Triootje dansen

Filmpjes - Grappig: TRIOOTJE DANSEN

Deze man heeft niet genoeg aan één vrouw om te dansen maar heeft er maar liefst twee bijna identieke nodig. Spoel eventjes het filmpje door naar een minuut of twee. Ik durf wedden dat er weinigen zijn die dit na kunnen doen.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Tornado en treinen

Wie wint er? De hevige wind van de tornado of de zware wagons van de trein?. Hier ziet u het resultaat.

Filmpje: De allerslechtste vrouwelijke chauffeur

Dit is met voorsprong de allerslechtste vrouwelijke chauffeur die een rijbewijs gekregen heeft. Hoeveel ze ervoor moeten betalen heeft is niet gekend, maar het wordt tijd dat ze het terugbrengt.

Filmpje: Oorsprong Email

Wil je eens de echte reden kennen waarom de elektronische mail uitgevonden is. Ewel om deze toestanden nooit meer mee te maken.

Filmpje: De kattenwekker

Niets is zo lief als je huiskat die je 's ochtends vroeg komt wekken in je bed en je een zacht pootje geeft.