Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Dom dommer domst » Buizeninspectie in Roemenie

Filmpjes - Dom dommer domst: BUIZENINSPECTIE IN ROEMENIE

We weten dat in de oostbloklanden men niet erg gesteld is op veiligheid en dat de technologische vooruitgang een beetje later komt, maar ik had toch niet gedacht dat ze op deze manier nog de buizen onder de grond gaan inspecteren.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: De allerslechtste vrouwelijke chauffeur

Dit is met voorsprong de allerslechtste vrouwelijke chauffeur die een rijbewijs gekregen heeft. Hoeveel ze ervoor moeten betalen heeft is niet gekend, maar het wordt tijd dat ze het terugbrengt.

Filmpje: De snelste manier om een trap af te dalen

Binnenkort te vinden naast de roltrappen van de metro stations. De speed-up-glijbaan. Hier win je elke dag enkele seconden tijd mee om naar je werk te gaan, en is een alternatieve oplossing voor de files bij de roltrappen.

Filmpje: Trage trein

Beeld je eens in: je staat te wachten aan de spoorweg voor een slagboom, en die blijft al geruime tijd neer. Wat zou de oorzaak hiervan kunnen zijn?