Filmpjes - Dieren: HOND HAALT BIER

Dit zal ongetwijfeld de beste vriend worden van de meeste mannen. Wanneer zij een beetje lui in de zetel liggen, roepen ze deze hond die hen een nieuw koud flesje bier zal brengen.

3.190
Willekeurige filmpjes
Traviata - Verdi
Een opera van Verdi. Geen echte muziekanten deze keer maar wel met de plasticine ventjes versie.
IJskraampje
Ik wil een lekker ijsje. Maar waarom moet die ambetante ijsverkoper zo veel tijd rekken met al zijn stuntjes. Straks ligt mijn ijsje nog op de grond!
Skydiving met Google Earth
Heb je al altijd eens in de lucht willen skydiven? Maar heb je toch hoogtevrees. Dit is de oplossing voor jou. Een groot scherm op de grond en wat beelden van Google Earth en iedereen trapt in je illusie.
Hoe word je een waarzegger
In dit filmpje wordt mooi uitgelegd hoe iedereen de geschiedenis van willekeurige andere mensen kan zeggen, zonder toch echt de gave van waarzegger te hebben. Het einde is vooral schokkend.
Google Glass op je eerste schooldag
Google Glass is een nieuwe uitvinding van Google. Het is een bril met speciale glazen waar je automatisch bijkomende informatie op internet kan zien zonder dat je hiervoor iets moet doen. Je kan er je mails mee lezen, achtergrondinformatie krijgen van plaatsen waar je bent. Maar niet alles is zo handig als men maar laat uitschijnen.
Funky Cats
De katten houden van keiharde muziek.