Willekeurige filmpjes
Wijnkopieermachine
Met deze allernieuwste kopieermachine kan je alles in 3D dupliceren. Deze man heeft zin in een feestje en kan wil dus zijn fles wijn vermenigvuldigen. En hij heeft succes.
Merry Christmas
Prachtige animatie die je als kerstkaart zou moeten kunnen doorsturen naar al je vrienden.
Snelheidsboete of testament?
Je kan niet aan alles denken. Daarom helpt de politie om je eraan te herinneren je testament op te stellen wanneer je roekeloos over straat zoeft.
SMSen aan het stuur
Het is verboden om te sms'en of te bellen achter het stuur. Je kan er een boete voor krijgen van veel euro's. Maar voor deze persoon zal het nog veel duurder zijn want voor de politie hem of haar kon beboeten, reed hij zichzelf in de kosten.
Zo ben ik ook begonnen drinken
Zo ben ik ook begonnen met mijn eerste glas champagne. Eerst eventjes met de vinger de eerste druppels proeven, om dan later per glas en nu al van een volledige fles bubbels te kunnen genieten.
De leukste pannenkoekenman
Voor mij één pannenkoek a.u.b. En graag met een portie werkvreugde erbij. Love is in the pannenkoek... Yeah.