Filmpjes - Grappig: VERBORGEN HAARKLEUR

Binnenkort wordt dit de rage bij de kapper. Zwart vanbuiten maar eenmaal je aan het swingen bent op de dansvloer ben jij de echte ster.

8.357 82% (11)
Willekeurige filmpjes
In een Coca-Cola zwembad
Wat doe je als je niet weet wat gedaan en het weer is mooi? Je gaat in alle lokale drankhandels alle flessen cola opkomen en je vult je zwembad er mee. Nadien nog enkele muntjes en wat ijsblokjes erin. Drie ... twee ... één... Plons!
10.000 winkeldief
Wij vieren vandaag onze tienduizendste betrapte winkeldief met taart, champagne, ...
Oefenen voor het WK blind touwtjespringen
Deze vrouw neemt straks deel aan het wereldkampioenschap blind touwtjespringen. Haar vrienden helpen haar mee tijdens de training waar ze een fantastische 1000 sprongen haalt zonder vals te spelen. Jump jump jump!
Maxi Stock Reclame
Hoe maak ik een reclame filmpje op een grappige en dwaze manier?
Brussels Bike Jungle
Toon eens hoe goed kan je met de fiets door Brussel rijden. Dat was de opdracht voor de maker van dit filmpje. Maar zoals je kan zien is er nog heel wat werk aan de winkel, alvorens je als fietser met een gerust hard en rustig kan fietsen zonder dat je veel obstakels tegenkomt onderweg.
Hoe schilt een bouwvakker zijn aardappelen
Wanneer je vraagt aan een bouwvakker om de aardappelen te schillen komt hij met een emmer, een boormachine en een wc-borstel. Vervolgens volgt hij de voor hem bekende om mortel te maken en bekomt hij (bijna) mooi geschilde petatten.